Patronka Extra třídy radí, jak na medializaci školy

Nabízíme další videozáznam z říjnové konference Rodiče vítáni, která byla věnovaná možnostem propagace školy a jejích aktivit. Jedním z příspěvků bylo vystoupení paní ředitelky Ivany Weinzettlové a paní učitelky Vlasty Hrbkové, která byla jednou z patronek programu Extra třída. Obě jsou ze Základní školy v Dolním Žandově.

Právě s medializací projektu byla škola velmi úspěšná. V lokálních mediích vyšlo několik článků a novináři se na školu obraceli sami. Na výsledky jejich projektu Babičko, nauč mě… se můžete podívat zde a zde. Ve videozáznamu se ale hovoří i o dalších možnostech, jak se škola může zviditelnit.


Ivana Weinzettlová, Vlasta Hrbková – Prezentace školy aneb, aby se o nás vědělo

Vlasta Hrbková je učitelka matematiky na malé venkovské škole v Dolním Žandově, zástupkyně ředitele, výchovná poradkyně a především koordinátorka žákovského parlamentu na škole. S kolegy realizuje akce konzultačního centra pro žákovské parlamenty v Karlovarském kraji. Spolu s žáky se zapojila do prvního ročníku projektu Extra třída.

Ivana Weinzettlová je osmým rokem ředitelkou Základní a mateřské školy Dolní Žandov, učitelkou českého jazyka, koordinátorkou ŠVP. Školu zapojila do projektu Respektující žákovský parlament a podporuje činnost konzultačního centra žákovských parlamentů pro Karlovarský kraj.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz