Sledujte náš nový pořad každý čtvrtek na Stream.cz! Vši ve škole prozkoumají i ta zákoutí školních lavic, chodeb a tříd, kam jste se báli podívat!

EDUin ve spolupráci se Stream.cz odstartoval první epizodou seriál pro rodiče i učitele o tom, co by bylo možné dělat ve škole lépe.

První epizoda seriálu Vši ve škole se jmenuje Červená je barva moje a zabývá se tím, jak opravovat dětem písemky tak, aby je to neotrávilo a motivovalo k další práci. Smyslem pořadu je učit rodiče lépe rozumět tomu, co se ve škole děje, a učitelům nabídnout inspiraci k drobným a užitečným změnám v jejich práci. K vysílání je připraveno prvních deset epizod. Pořadem provázejí učitelé Vítek Březka a Ivana Málková. Nová epizoda je ke zhlédnutí každý čtvrtek na Stream.cz.

Pořad Vši ve škole je postaven na krátkých čtyřminutových epizodách, kdy se každá z nich věnuje jednomu jasně vymezenému tématu a nabízí návod, co lze ve škole a při vyučování zlepšit a jak to udělat.

Tisková zpráva: I rodiče dostanou za vysvědčení dárek – Vši ve škole

30.06.2015

Rodičovská video encyklopedie je kompletní. Má přes tři miliony zhlédnutí a je trvale dostupná na stránkách Stream.cz a Rodiče vítáni. Praha 30. června – Na konci školního roku se uzavřel 37. dílem i seriál Vši ve škole. V pětiminutových epizodách se věnoval dlouhodobým …

 

Díl 36.: Zlobí dítě? Vyloučit!

18.06.2015

Podívejte se na poslední třicátýšestý díl pořadu Vši ve škole: Zlobí dítě? Vyloučit! A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 

Díl 35.: Vši ve škole

11.06.2015

Podívejte se na třicátýpátý díl pořadu Vši ve škole: Vši ve škole A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 

Díl 34.: Kdyby ty mobily nebyly

04.06.2015

Podívejte se na třicátýčtvrtý díl pořadu Vši ve škole: Kdyby ty mobily nebyly A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 

Díl 33.: K čemu je dobrý ranní kruh?

28.05.2015

Podívejte se na třicátýtřetí díl pořadu Vši ve škole: K čemu je dobrý ranní kruh? A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 

Díl 32.: Domácí vzdělávání

21.05.2015

Podívejte se na třicátýdruhý díl pořadu Vši ve škole: Domácí vzdělávání A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 
parlament

Díl 31.: O škole se nehlasuje! A proč ne?

14.05.2015

Podívejte se na třicátýprvní díl pořadu Vši ve škole: O škole se nehlasuje! A proč ne? A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 

Díl 30.: Dítě na třídní schůzce? Co je to za nápad?!

08.05.2015

Podívejte se na třicátý díl pořadu Vši ve škole: Dítě na třídní schůzce? Co je to za nápad?! A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 

Díl 29.: Máme se bát digitální demence?

30.04.2015

Podívejte se na dvacátýdevátý díl pořadu Vši ve škole: Máme se bát digitální demence? A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!  

 

Díl 28.: Sprostá slova ve škole? Proč ne!

23.04.2015

Podívejte se na dvacátýosmý díl pořadu Vši ve škole: Sprostá slova ve škole? Proč ne! A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!