Archiv štítku: Hra

Chvála dobrodružství náhled

Jak jsme z výchovy vyhnali dobrodružství

20.04.2012

Současný život dětí začíná postrádat prvky přirozeného nebezpečí, objevování, nejistoty a rizika. Výchova v institucích je čím dál více ohraničována předpisy a nařízeními, která mají zaručit bezpečí dětí. Souhlasili byste tedy s tvrzením, že práce s rizikem je životní kompetence, kterou je třeba se učit? Lektor Prázdninové školy Lipnice vysvětluje, proč je riziko a dobrodružství ve výchově důležité.

 
Digitálie náhled

Česko v Digitálii

27.03.2012

Děti dnes obsluhují techniku dřív, než se naučí číst a psát. Je dnes pro ně obrazovka reálnější než realita? A jak využití techniky ovlivňuje výuku, proces učení a roli učitele? Přečtěte si další otázky i odpovědi v článku Kateřiny Jonášové.

 
Photo-145-300x225

Testem neověřitelná světově uznávaná na první pohled kvalitní výuka

17.08.2011

John Hunter je možná víc filosof než učitel. Svým vzezřením i názory jako by vypadl z Chaloupky strýčka Toma. Jak sám říká, „stojí na ramenou svých předků, rodičů a učitelů“.

 
http://www.canakkaleruhu.org http://www.vergimevzuati.org http://www.finansaldenetci.com http://www.securityweb.org http://www.siyamiozkan.org http://www.fatmaozkan.com http://www.sgk.biz.tr http://www.denetci.gen.tr http://www.bagimsizdenetim.biz.tr http://www.mevzuat.biz.tr http://www.security.biz.tr http://www.sorgulatr.com http://www.kanunlar.biz http://www.prsorgu.net http://www.sirabul.com http://www.emekliol.org http://www.coklupagerank.com http://www.coklupagerank.net http://www.coklupagerank.org http://www.prsorgu.org http://www.scriptencode.com http://www.sirabul.net http://www.sirabul.org http://www.sitenizanaliz.com http://www.seoisko.com http://www.seomavi.com http://www.scriptencode.net http://www.scriptencode.org