RAKETA – časopis pro děti chytrých rodičů

Časopis Raketa je rodinný časopis, který vychází 4krát ročně,  v tematických číslech nabízí komiksy, vystřihovánky, příběhy, recepty na vaření, tipy na výlety, zábavné i naučné úkoly, tajenky a hry pro děti od 5 do 10 let.  Navštivte webové stránky časopisu.

Nápady z posledního čísla časopisu lze dobře využít při pořádání společných podznimních akcí školy a rodičů. Společný výlet rodičů s dětmi a paní učitelkou či panem učitelem s dušičkovou tématikou, nebo odpolední akce s výrobou podzimních masek jsou skvělé neformální příležitosti pro posílení vztahů v třídním kolektivu.

ra4_ukazka_2

 V novém čísle časopisu Raketa na téma JÍDLO JE RADOST se dozvíte, co všechno lidé považují za pochoutku, jak si s pokrmem nejdříve báječně pohrát, provedete pokusy s vejcem, najdete pro zvířata cestu do biofarmy nebo připravíte kamarádům ten nejvíc boží piknik. Nebudou chybět stolní hra „ulov EKO padoucha“, špagetová stavebnice, komiksy, pohádky, kvízy ani tip na výlet.

ra4_ukazka_4

Na tomto vydání se podíleli mj.: Lukáš Urbánek a Milada Rezková (Dr. Racek), Aneta F. Holasová, Nikkarin, Mařenka Urbánková, Johana Švejdíková, Pavel Ondruch, Václav Bícha, Daniela Olejníková, Maria Makeeva a Jakub Báchorík. Obálku nakreslila Kateřina Kynclová.

Chcete-li mít na poličkách Vaší školní knihovny nebo v družině tento kreativní časopis pro žáky k dispozici, napište na raketa@labyrint.net nebo tel. 224 922 422, kde získáte informace o předplatném nebo o možnosti dokoupení starších čísel. Nové číslo RAKETY vyjde již 21. září!

 

 

 

Pravidla diskuze

(zavedena 13. dubna 2018)

Vítejte v debatním prostoru online magazínu Rodiče vítáni. V zájmu udržení úrovně debaty a zajištění komfortního a bezpečného prostředí pro všechny zúčastněné zde platí následující pravidla:
  • Diskutuje se o tématu článku, neodklánějte debatu jinam
  • Nevnášejte sem svou agendu, kterou k tématu pouze „přilepíte“
  • Nevkládejte do svých odpovědí odkazy na jiné stránky, pokud se netýkají přímo tématu článku
  • Příklady z praxe jsou naopak vítány
  • Respektujte důstojnost autorů, respondentů i ostatních diskutujících
  • Nepřenášejte polemiku do osobní roviny kritizováním osoby autora, respondenta a jiného diskutujícího, jeho kvalifikace, vyjadřování, kompetencí
  • Netolerujeme hrubé jednání, vulgarismy ani jakékoli ponižování druhých
  • V souladu se zákony ČR je zde zakázáno jakkoli paušálně očerňovat jednotlivce či skupiny lidí s odkazem na jejich etnicitu, pohlaví, sexuální orientaci či náboženské vyznání
Příspěvky porušující pravidla mažeme.
avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..