Postup recertifikace

Před ukončením platnosti certifikace Rodiče vítáni od nás obdržíte unikátní odkaz (na e-mail, který jste uvedli při vyplňování certifikačního formuláře jako kontaktní).

Je možné, že vám tento e-mail spadne do tzv. spamu, hromadné či nevyžádané pošty. E-mail je odeslán z adresy certifikace@rodicevitani.cz, díky tomu jej můžete případně snadno dohledat.

Po rozkliknutí tohoto odkazu se vám bez nutnosti přihlášení zobrazí původní vámi vyplněný formulář certifikace Rodiče vítáni. V něm uvedené údaje můžete buď aktualizovat nebo odeslat ve stejné podobě. Záleží na vás, zda si vyberete nová splněná kritéria, či upravíte údaje.

Následný postup je stejný jako při první certifikaci. Údaje prověříme a pokud bude vše v pořádku, obdržíte potvrzení a zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení vám zašleme certifikát Rodiče vítáni na nové období, novou informační ceduli s vyznačenými kritérii, která splňujete, a samolepku.

Pokud bychom měli nějaké otázky k vámi uvedeným kritériím, spojíme se s vámi a kritéria spolu probereme.

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte nám zavolat na tel. č. 246 040 447 nebo nám napište na klara.stanova@rodicevitani.cz.