Recertifikace

Před ukončením platnosti certifikace Rodiče vítáni od nás obdržíte unikátní link (na email, který jste uvedli při vyplňování certifikačního formuláře jako kontaktní email na ředitele školy).

Je možné, že Vám tento email spadne do tzv. spamu, hromadné či nevyžádané pošty. Email je rozeslán z klara.stanova@rodicevitani.cz, díky tomu jej můžete případně snadno dohledat. V případě jakýchkoliv dotazů se také na kolegyni Kláru Stáňovou neváhejte obrátit.

Po rozkliknutí tohoto linku se Vám bez nutnosti přihlášení zobrazí původní Vámi vyplněný dotazník certifikace Rodiče vítáni. Ten buď můžete aktualizovat nebo odeslat ve stejné podobě. Záleží na Vás, zda si vyberete nová splněná kritéria, či upravíte údaje, apod.

Následný postup je stejný jako při první certifikaci. Prověříme, zda vybraná kritéria opravdu splňujete. A pokud bude vše v pořádku, obdržíte potvrzení a zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení Vám zašleme certifikát Rodiče vítáni na nové období, nový plakát splněných kritérií a samolepku.

Pokud bychom měli nějaké otázky k uvedeným kritériím, spojíme se s Vámi a kritéria spolu probereme.

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte nám zavolat na tel. č. : 246 040 447 nebo nám napište na klara.stanova@rodicevitani.cz.