Učitelka ukázala na Facebooku, co dostala na Vánoce od chudé holčičky, a její příspěvek se začal lavinovitě šířit

Co když dítě nemá co dát, a přece vás chce obdarovat? To se stalo učitelce na prvním stupni školy v Kennewicku ve státě Washington v USA. Rachel Uretsky-Pratt dostala před pár dny vánoční dárek, který ji dojal. Vyfotila ho, dala na Facebook a lidé začali její příspěvek bleskově šířit.

Nadšená učitelka se svou rodinou

Rachel Uretsky-Pratt učí druhým rokem. I letos dostala od svých žáčků vánoční dárečky. Psaníčka, sladkosti, ozdoby.

Mnoho rodin žáků její školy má velmi hluboko do kapsy, a proto ji dojímá každá pozornost, každá snaha obdarovat, i když není moc z čeho.  Dárek, který ji překvapil a dojal nejvíc, vyfotila a dala fotku na Facebook. Je na ní pytlíček s gumovými bonbóny marshmallov. Holčička, která jí ho dala, bonbóny pečlivě vybrala z cereálií, které dostávají děti v její škole na snídani – zdarma.

“Než aby mi nedala nic, dala si práci s tím vybrat jeden bonbón po druhém a dát je do pytlíčku jako dárek pro mě,“ říká paní učitelka deníku Washington Post, kde o ní a daru malé holčičky vyšel článek. “Děti jsou přirozeně laskavé a milující. To až okolní svět nás někdy zatvrdí,“ dodává paní učitelka.

Svůj post na Facebooku zakončila slovy: “Buďte vděční za to, co máte, a co dostáváte od druhých. Je to darované ze srdce.“

Fotka od paní učitelky, která se rozletěla po sociálních sítích.

Pravidla diskuze

Vítejte v debatním prostoru online magazínu Rodiče vítáni. V zájmu udržení úrovně debaty a zajištění komfortního a bezpečného prostředí pro všechny zúčastněné zde platí následující pravidla:
  • Diskutuje se o tématu článku, neodklánějte debatu jinam.
  • Nevnášejte sem svou agendu, kterou k tématu pouze „přilepíte“.
  • Nevkládejte do svých odpovědí odkazy na jiné stránky, pokud se netýkají přímo tématu článku.
  • Příklady z praxe jsou naopak vítány.
  • Respektujte důstojnost autorů, respondentů i ostatních diskutujících.
  • Nepřenášejte polemiku do osobní roviny kritizováním osoby autora, respondenta a jiného diskutujícího, jeho kvalifikace, vyjadřování, kompetencí.
  • Netolerujeme hrubé jednání, vulgarismy ani jakékoli ponižování druhých.
  • V souladu se zákony ČR je zde zakázáno jakkoli paušálně očerňovat jednotlivce či skupiny lidí s odkazem na jejich etnicitu, pohlaví, sexuální orientaci či náboženské vyznání.
  • Pro přispívání do diskuze je nutné se přihlásit prostřednictvím Facebook, Google nebo Twitter účtu. Snažíme se omezit anonymitu přispěvatelů a tím zkvalitnit diskuzní prostředí.
Příspěvky porušující pravidla mažeme.

1

 
1 Počet vláken diskuze
0 Počet reakcí v diskuzi
0 Počet odběratelů diskuze
 
Komentář s nejvíce reakcemi
Největší vlákno komentářů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

nejnovější nejstarší
Zdenek Hrubý
Zdenek Hrubý

V souladu se zákony ČR je zde zakázáno jakkoli paušálně očerňovat jednotlivce či skupiny lidí s odkazem na jejich etnicitu, pohlaví, sexuální orientaci či náboženské vyznání
………………………………
Ústava České republiky čl. 17, a, b, c,
Jakékoli omezování a mazání názorů a vyjádření přispívatelů, ať verbálních nebo písemných a jejich cenzura je protizákonné a nepřípustné.